Joanna Fabisiak, poseł, wybory 2015
Aktualności

Weekend za granicą

Miniony weekend spędziłam bardzo aktywnie. Na Wyspach…

Jednak jeszcze w piątek przed południem w warszawskiej szkole podstawowej nr 209 na Bielanach, z którą zżyta jestem od kilkunastu lat, gdyż trójka moich dzieci uczęszczała do niej, świętowałam 50-lecie jej istnienia.

Uważam, że główne zawołanie tej szkoły: „Z nami mądrze, przyjaźnie, bezpiecznie”, dokładnie definiują jaka szkoła być powinna. Dowodem, że słowa te nie są pozbawione sensu, jest fakt, że szkoła swoją misję wypełnia już 50 lat. I ciągle modernizuje się, gdyż od września rodzice tej szkoły mają dostęp do elektronicznego dziennika. Oby tak dalej.

W południe lot do Dublina, po to by wieczorem spotkać się w Galway z Polakami, na występie teatru Guliwer, który odgrywał „Czerwonego Kapturka”. Korzystając z okazji przeprowadziłam konkurs bajek z udziałem publiczności- głównie dziećmi. Zabawy było co niemiara!

Sobota. Aktywna od rana, gdyż o godzinie 8.00 miałam przyjemność wygłosić wykład dla polskich nauczycieli o wpływie bajek na rozwój młodego człowieka. Po spotkaniu, w południe, udałam się do Londynu. Tam wieczorem spotkałam się z jury Konkursu „Być Polakiem”. Rozmawialiśmy co trzeba poprawić i jak bardziej rozpropagować Konkurs wśród Polonii, aby dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców. Spotkanie okazało się bardzo owocne.

Natomiast w niedzielę

Może Ci się podobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź